|
|
| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Us Smart Switch Socket |
| Αριθμός μοντέλου: | Έξυπνος διακόπτης & πρίζα 118 US 2 Gang |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | AC100-240V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10A (διακόπτες) |
| Ονομαστική ισχύς | 5-600W ανά συμμορία |
| Ονομαστική συχνότητα | 50-60Hz |
| Υλικό αγωγού | Φώσφορος Χάλκινος |
| Πρότυπο | Πρότυπο ΗΠΑ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~55℃ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | UBARO |