|
|
| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | Us Smart Pulg |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
| Μάρκα | UBARO |
| Ονομαστική τάση | AC 110V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α, 16Α |
| Ονομαστική ισχύς | 3520W, 2200W |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Υλικό αγωγού | Ορείχαλκος |
| Βάρος | 66 γρ |
| Φωνητικός έλεγχος | Alexa & Google Home |
| Πιστοποίηση | FCC |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |