|
|
| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Us Smart Switch Socket |
| Αριθμός μοντέλου: | Έξυπνος διακόπτης & πρίζα 118 US 2 Gang |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| Αξία: | Price Negotiable |
Ο Smart Switch and Socket είναι μια προηγμένη ηλεκτρική λύση που έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει άνεση, αποτελεσματικότητα και σύγχρονη τεχνολογία στους χώρους διαβίωσης και εργασίας. Αυτό το ευέλικτο σετ διακόπτη και πρίζα τοίχου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις των σύγχρονων κατοικιών, γραφείων και ξενοδοχείων, παρέχοντας απρόσκοπτο έλεγχο σε ηλεκτρικές συσκευές με πολλαπλούς τρόπους ελέγχου.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | AC100-240V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10A (διακόπτες) |
| Ονομαστική ισχύς | 5-600W ανά συμμορία |
| Ονομαστική συχνότητα | 50-60Hz |
| Υλικό αγωγού | Φώσφορος Χάλκινος |
| Πρότυπο | Πρότυπο ΗΠΑ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~55℃ |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μάρκα | UBARO |
Αυτή η υποδοχή έξυπνου διακόπτη είναι ιδανική για βελτιώσεις σπιτιού, εγκαταστάσεις γραφείου και έργα ανακαίνισης ξενοδοχείων. Παρέχει απρόσκοπτο έλεγχο του φωτισμού και των πριζών ρεύματος μέσω φωνητικών εντολών ή εφαρμογών smartphone, καθιστώντας το ιδανικό για σύγχρονα οικιστικά, εμπορικά περιβάλλοντα και περιβάλλοντα φιλοξενίας. Οι επιλογές ευέλικτης καλωδίωσης υποστηρίζουν διαμορφώσεις Single Live Wire και Neutral + Live Wire για εύκολη εγκατάσταση.