| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | Smart Switch & Curtain |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Η σειρά UBARO Smart Home Products προσφέρει εξελιγμένες λύσεις αυτοματισμού για μοντέρνα περιβάλλοντα διαβίωσης εσωτερικών χώρων. Λειτουργώντας σε Wi-Fi 2,4 GHz για αξιόπιστη συνδεσιμότητα, αυτές οι συσκευές ενσωματώνονται απρόσκοπτα σε οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους.
Οι βασικές προδιαγραφές περιλαμβάνουν εξαρτήματα φωτισμού με ονομαστική ισχύ 500 W και ελεγκτές κουρτινών με ονομαστική ισχύ 1800 W, που λειτουργούν και τα δύο με τυπική τάση AC 220 V για παγκόσμια συμβατότητα.
Διαθέτοντας IC επικοινωνίας και δικτύωσης για βελτιστοποιημένη μετάδοση δεδομένων και συμβατότητα με δρομολογητές ολοκληρωμένων υπηρεσιών, αυτά τα προϊόντα διασφαλίζουν απόκριση, διασυνδεδεμένα έξυπνα οικοσυστήματα στο σπίτι με πολλαπλές επιλογές SKU για προσαρμοσμένες λύσεις.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Διακόπτης φωτός WIFI & συνδυασμός έξυπνου διακόπτη κουρτινών |
| Μάρκα | UBARO |
| Ονομαστική συχνότητα | 50–60 Hz |
| Μπάντα Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Ονομαστική ισχύς | 500W (Φως); 1800W (κουρτίνα) |
| Υλικό αγωγού | Φώσφορος Χάλκινος |
| Βάρος | 0,3 κιλά |
| Υλικό Στέγασης | Tempered Glass |
| Λειτουργία καλωδίωσης | Neutral & Live Wire |
| Συμβατότητα συστήματος | Tuya Smart, IFTTT, Google Home, Baidu DuerOS, Alexa, Google Assistant, Xiaomi Xiaoai, Tmall Genie |
Πιστοποιημένο με CE και συμβατό με τα πρότυπα της ΕΕ, το UBARO Smart Switch & Curtain είναι σχεδιασμένο για κατοικίες, διαμερίσματα και έξυπνα περιβάλλοντα γραφείου. Διατίθεται σε χρώματα μαύρο, άσπρο και χρυσό για να συμπληρώσει κάθε εσωτερικό σχεδιασμό.
Ιδανικές για σαλόνια, υπνοδωμάτια, αίθουσες συνεδριάσεων και χώρους ψυχαγωγίας, αυτές οι συσκευές ενσωματώνονται άψογα με δρομολογητές κορμού Internet και IC επικοινωνίας και δικτύωσης για έλεγχο αυτοματισμού απόκρισης.
Με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 1 ΤΕΜ και διαπραγματεύσιμη τιμή, η UBARO προσφέρει ευέλικτες λύσεις για μεμονωμένους καταναλωτές και επαγγελματίες εγκαταστάτες.
Η UBARO παρέχει προσαρμόσιμα προϊόντα Smart Home με πιστοποίηση CE για διασφάλιση ποιότητας. Τα χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν διαμορφώσεις ουδέτερου και ενεργού σύρματος με χρήση αγωγών από φωσφορούχο μπρούτζο για ανθεκτικότητα και αξιόπιστη απόδοση.
Η ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη περιλαμβάνει λεπτομερή εγχειρίδια χρήστη, οδηγίες εγκατάστασης, ενημερώσεις λογισμικού και συμβουλές συντήρησης. Οι διαδικτυακοί πόροι διαθέτουν συχνές ερωτήσεις, εκπαιδευτικά βίντεο και φόρουμ κοινότητας.
Για βέλτιστη απόδοση, διατηρήστε σταθερή συνδεσιμότητα Wi-Fi και ενημερώνετε τακτικά το υλικολογισμικό μέσω του ιστότοπου του κατασκευαστή για τις πιο πρόσφατες εκδόσεις λογισμικού και ενημερώσεις κώδικα ασφαλείας.