| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | Smart Switch & Curtain |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Η σειρά UBARO Smart Home Products αντιπροσωπεύει μια σημαντική ανακάλυψη στον σύγχρονο οικιακό αυτοματισμό, σχεδιασμένο να ενσωματώνεται απρόσκοπτα στην καθημερινή σας ζωή παρέχοντας εξαιρετική απόδοση και αξιοπιστία. Σχεδιασμένα με τεχνολογία αιχμής, αυτά τα προϊόντα με πιστοποίηση CE βελτιώνουν το περιβάλλον διαβίωσής σας με άνεση, ασφάλεια και ενεργειακή απόδοση.
Στον πυρήνα του συστήματος της UBARO βρίσκεται ένας ισχυρός δρομολογητής δικτύου που διευκολύνει την ισχυρή επικοινωνία μέσα στο ψηφιακό οικοσύστημα του σπιτιού σας, υποστηρίζοντας διάφορες έξυπνες συσκευές για έλεγχο φωτισμού, διαχείριση ασφάλειας και αυτοματισμό συσκευών.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Υλικό Στέγασης | Tempered Glass |
| Συμβατότητα συστήματος | Tuya Smart, IFTTT, Google Home, Baidu DuerOS, Alexa, Google Assistant, Xiaomi Xiaoai, Tmall Genie |
| Ονομαστική ισχύς | 500W (Φως); 1800W (κουρτίνα) |
| Μάρκα | UBARO |
| Πιστοποίηση | CE |
| Μπάντα Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ 55℃ |
| Απόσταση οπής τοποθέτησης | 60×60mm |
| Πρότυπο | Πρότυπο ΕΕ |
Το UBARO Smart Switch & Curtain έχει σχεδιαστεί για να βελτιώνει την άνεση, την άνεση και την ασφάλεια σε μοντέρνους χώρους διαβίωσης. Το κομψό περίβλημα από σκληρυμένο γυαλί και οι δυνατότητες φωνητικού ελέγχου το καθιστούν ιδανικό τόσο για οικιακές όσο και για εμπορικές εφαρμογές.
Ιδανική για σπίτια, γραφεία, ξενοδοχεία και αίθουσες συνεδριάσεων, αυτή η έξυπνη συσκευή ενσωματώνεται άψογα με τους δρομολογητές Internet Backbone, παρέχοντας έλεγχο hands-free του φωτισμού και των κουρτινών ενώ βελτιώνει την ενεργειακή απόδοση και την άνεση του χρήστη.
Η UBARO προσφέρει προσαρμόσιμα προϊόντα Smart Home που έχουν σχεδιαστεί για απρόσκοπτη ενοποίηση με δρομολογητές Internet Backbone και συστήματα δρομολογητών ολοκληρωμένων υπηρεσιών. Κάθε μονάδα συνοδεύεται από εγγύηση 2 ετών, ειδική λειτουργία χρονοδιακόπτη και ευέλικτη τιμολόγηση για την κάλυψη συγκεκριμένων απαιτήσεων.
Η ολοκληρωμένη υποστήριξή μας περιλαμβάνει λεπτομερή εγχειρίδια χρήστη, οδηγίες εγκατάστασης, ενημερώσεις λογισμικού και βοήθεια σχετικά με τη συμβατότητα. Για τεχνικά ζητήματα, η εκπαιδευμένη ομάδα υποστήριξής μας παρέχει έγκαιρες λύσεις μέσω πολλαπλών καναλιών για να διασφαλίσει ότι το περιβάλλον του έξυπνου σπιτιού σας λειτουργεί ομαλά και με ασφάλεια.