| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | Smart Switch & Curtain |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
| Υλικό αγωγού | Φώσφορος Χάλκινος |
| Εύρος ονομαστικής τάσης 3C | AC 90–250V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50–60 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ 55℃ |
| Μάρκα | UBARO |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α / 16Α |
| Πρότυπο | Πρότυπο ΕΕ |
| Μπάντα Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Απόσταση οπής τοποθέτησης | 60×60mm |
| Βάρος | 0,3 κιλά |