| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | Smart Switch & Curtain |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| Αξία: | Price Negotiable |
Προηγμένα έξυπνα οικιακά προϊόντα σχεδιασμένα για απρόσκοπτη ενσωμάτωση στον σύγχρονο τρόπο ζωής, προσφέροντας ολοκληρωμένη οικιακή αυτοματοποίηση με εκτεταμένη συμβατότητα σε μεγάλα οικοσυστήματα έξυπνων σπιτιών και βοηθούς φωνής, όπως Tuya Smart, IFTTT, Google Home, Baidu DuerOS, Alexa, Google Assistant, Xiaomi Xiaoai και Tmall Genie.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α / 16Α |
| Πρότυπο | Πρότυπο ΕΕ |
| Υλικό αγωγού | Φώσφορος Χάλκινος |
| Απόσταση οπής τοποθέτησης | 60*60mm |
| Υλικό Στέγασης | Tempered Glass |
| Λειτουργία καλωδίωσης | Neutral & Live Wire |
| Βάρος | 0,3 κιλά |
| Ονομαστική τάση | AC 220V |
| Διαστάσεις προϊόντος | 157 * 86 * 35 mm |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργία χρονοδιακόπτη |
Ιδανικό για σύγχρονα έξυπνα σπίτια, γραφεία και περιβάλλοντα φιλοξενίας. Επιτρέπει τον αυτοματοποιημένο έλεγχο φωτισμού και κουρτινών, ενισχύει την ασφάλεια του σπιτιού μέσω προγραμματισμένων λειτουργιών και ενσωματώνεται απρόσκοπτα με την υποδομή δικτύου, συμπεριλαμβανομένων των ολοκληρωμένων δρομολογητών υπηρεσιών και των συστημάτων κορμού διαδικτύου.
Η UBARO προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής για προϊόντα Smart Switch & Curtain. Διατίθεται σε πολλαπλά SKU με επιλογές χρώματος πίνακα συμπεριλαμβανομένων Μαύρο, Λευκό, Χρυσό και προσαρμοσμένα χρώματα. Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 1 ΤΕΜ με τιμή συζητήσιμη.
Ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη που περιλαμβάνει λεπτομερή τεκμηρίωση προϊόντος, εγχειρίδια χρήστη, οδηγούς εγκατάστασης και ειδική βοήθεια για την αντιμετώπιση προβλημάτων. Οι τακτικές ενημερώσεις υλικολογισμικού διασφαλίζουν συνεχείς βελτιώσεις λειτουργικότητας και ασφάλειας.
Η ομάδα υποστήριξής μας δεσμεύεται να διασφαλίσει ότι το έξυπνο σπίτι σας λειτουργεί ομαλά και αποτελεσματικά με αξιόπιστη συνεχή βοήθεια.