| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Το Smart Switch and Socket είναι μια καινοτόμος ηλεκτρική λύση που έχει σχεδιαστεί για να προσφέρει άνεση, αποτελεσματικότητα και βελτιωμένο έλεγχο στο σπίτι ή το γραφείο σας. Συνδυάζοντας τεχνολογία αιχμής με χαρακτηριστικά φιλικά προς το χρήστη, αυτή η πρίζα και ο διακόπτης προσφέρουν απρόσκοπτη διαχείριση των ηλεκτρικών σας συσκευών από οπουδήποτε και οποτεδήποτε.
Ξεχωριστή λειτουργία: Η λειτουργία ρύθμισης χρονοδιακόπτη επιτρέπει στους χρήστες να προγραμματίζουν πότε ενεργοποιούνται ή απενεργοποιούνται οι συνδεδεμένες συσκευές, επιτρέποντας την εξοικονόμηση ενέργειας και διασφαλίζοντας ότι οι συσκευές λειτουργούν μόνο όταν είναι απαραίτητο.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εύρος ισχύος φορτίου | 500W - 3500W |
| Συμβατή εφαρμογή | Tuya Smart / Smart Life |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος καλωδίωσης | Ζωντανή και ουδέτερη καλωδιακή σύνδεση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Αξιολόγηση IP | IP20 |
| Ονομαστική τάση | AC 100-240V |
| Εύρος τάσης | 100V - 250V |
| Βύσμα Standard | Πρότυπο ΕΕ |
| Υλικό εσωτερικού καλωδίου | Χάλκινος κασσίτερος-φωσφόρος |
Το UBARO 228 Smart Switch & Socket έχει σχεδιαστεί για να βελτιώνει τους σύγχρονους χώρους διαβίωσης με έξυπνη τεχνολογία. Ιδανικά κατάλληλο τόσο για έργα ανακαίνισης σπιτιού όσο και για διακόσμηση γραφείου, αυτό το ευέλικτο προϊόν ενσωματώνεται απρόσκοπτα σε διάφορα περιβάλλοντα.
Με πολλαπλές λειτουργίες ελέγχου, συμπεριλαμβανομένης της χειροκίνητης λειτουργίας κουμπιών, του ελέγχου εφαρμογών για κινητά και του φωνητικού ελέγχου, επιτρέπει στους χρήστες να διαχειρίζονται τον φωτισμό και τις πρίζες χωρίς κόπο από οπουδήποτε. Η βαθμολογία IP20 το καθιστά κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικούς χώρους σε τυπικά οικιακά περιβάλλοντα και περιβάλλοντα γραφείου.
Διαθέσιμο με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας μόλις 1 τεμαχίου και παράδοση εντός 3-5 ημερών, αυτή η έξυπνη λύση διακόπτη και πρίζα είναι προσβάσιμη τόσο για μεμονωμένους ιδιοκτήτες σπιτιού όσο και για επιχειρήσεις.