| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Αυτός ο προηγμένος έξυπνος διακόπτης και πρίζα συνδυάζει κομψό σχεδιασμό με τεχνολογία αιχμής για μοντέρνα σπίτια και γραφεία. Διαθέτοντας πάνελ σκληρυμένου γυαλιού με πυρίμαχο υλικό υπολογιστή V0, προσφέρει τόσο εκλεπτυσμένη αισθητική όσο και μέγιστη ασφάλεια.
Πλήρως συμβατή με τις εφαρμογές Tuya Smart και Smart Life, αυτή η συσκευή επιτρέπει τον απομακρυσμένο έλεγχο, τον προγραμματισμό και την παρακολούθηση ενέργειας από οπουδήποτε. Υποστηρίζει χειροκίνητο, εφαρμογή για κινητά και φωνητικό έλεγχο για απόλυτη ευκολία.
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο CE |
| Αξιολόγηση IP | IP20 |
| Ονομαστική ισχύς | 600W ανά συμμορία για διακόπτη, 3500W για πρίζα |
| Εύρος τάσης | 100V ~ 250V |
| Λειτουργίες ελέγχου | Χειροκίνητο κουμπί, Έλεγχος εφαρμογών για φορητές συσκευές, Φωνητικός έλεγχος |
| Υλικό κελύφους | Πάνελ Tempered Glass + V0 Πυρίμαχο Υλικό Η/Υ |
| Ονομαστική τάση | AC 100-240V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~50℃ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α / 16Α |
Ιδανικό για έξυπνες κατοικίες, εμπορικά περιβάλλοντα, γραφεία, καταστήματα λιανικής και χώρους φιλοξενίας. Ιδανικό για τον έλεγχο συστημάτων φωτισμού, συσκευών κουζίνας, εξοπλισμού γραφείου και διαφόρων ηλεκτρικών συσκευών με δυνατότητα απομακρυσμένης πρόσβασης και προγραμματισμού.
Η συσκευή υποστηρίζει την ενσωμάτωση με τα υπάρχοντα οικοσυστήματα έξυπνων σπιτιών και παρέχει λειτουργίες παρακολούθησης ενέργειας που συμβάλλουν στη μείωση της κατανάλωσης ενέργειας και στο χαμηλότερο κόστος ηλεκτρικής ενέργειας.