| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Ο Smart Switch and Socket UBARO συνδυάζει προηγμένη λειτουργικότητα με ανώτερη ασφάλεια σε μια ευέλικτη ηλεκτρική λύση. Σχεδιασμένη για σύγχρονα έξυπνα σπίτια και γραφεία, αυτή η συσκευή φιλοξενεί ένα ευρύ φάσμα ισχύος φορτίου από 500W έως 3500W, καθιστώντας την ιδανική για τον έλεγχο διαφόρων ηλεκτρικών συσκευών και συστημάτων φωτισμού.
Διαθέτοντας συμβατότητα ευρείας τάσης (AC 100-240V), αυτό το προϊόν εξασφαλίζει σταθερή απόδοση σε διαφορετικά ηλεκτρικά συστήματα παγκοσμίως. Η σύνδεση ηλεκτρικού και ουδέτερου καλωδίου απλοποιεί την εγκατάσταση διατηρώντας παράλληλα την αξιοπιστία και η κορυφαία εσωτερική καλωδίωση από μπρούτζο κασσίτερου-φωσφόρου παρέχει εξαιρετική αγωγιμότητα και αντοχή στη διάβρωση.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Βύσμα Standard | Πρότυπο ΕΕ |
| Συμβατές εφαρμογές | Tuya Smart / Smart Life |
| Διάστιχο οπών εγκατάστασης | 60 mm |
| Λειτουργίες ελέγχου | Χειροκίνητο κουμπί, Έλεγχος εφαρμογών για κινητά, Φωνητικός έλεγχος |
| Ονομαστική ισχύς | 600W ανά συμμορία για διακόπτη, 3500W για πρίζα |
| Αξιολόγηση IP | IP20 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Εύρος τάσης | 100V ~ 250V |
| Υλικό κελύφους | Πάνελ Tempered Glass + V0 Πυρίμαχο Υλικό Η/Υ |
Αυτό το προηγμένο σετ διακόπτη και πρίζα τοίχου είναι σχεδιασμένο τόσο για οικιακούς όσο και για επαγγελματικούς χώρους. Ιδανικό για σαλόνια, υπνοδωμάτια, κουζίνες, γραφεία, καταστήματα και εστιατόρια, παρέχει απρόσκοπτο έλεγχο του φωτισμού και των ηλεκτρικών συσκευών.
Ιδανικό για έργα ανακαίνισης σπιτιού και νέες κατασκευές, το UBARO 228 υποστηρίζει έξυπνο οικιακό αυτοματισμό με δυνατότητες τηλεχειρισμού, προγραμματισμού και φωνητικών εντολών. Η συμβατότητά του με τα ευρωπαϊκά πρότυπα κουτιά διακλάδωσης εξασφαλίζει εύκολη εγκατάσταση σε υπάρχοντα ηλεκτρικά συστήματα.