| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Αυτός ο καινοτόμος Smart Switch and Socket συνδυάζει τεχνολογία αιχμής με φιλικά προς το χρήστη χαρακτηριστικά για να παρέχει απρόσκοπτο έλεγχο σε ηλεκτρικές συσκευές και συστήματα φωτισμού. Ιδανικό για έργα ανακαίνισης σπιτιού και διακόσμησης γραφείου, προσφέρει έναν ιδανικό συνδυασμό απόδοσης, ανθεκτικότητας και έξυπνου ελέγχου.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εύρος τάσης | 100V ~ 250V |
| Συμβατό κουτί τοποθέτησης | Στρογγυλά κιβώτια διακλάδωσης για Ευρωπαϊκό και Ρωσικό Πρότυπο |
| Απόσταση τοποθέτησης | 60*60mm |
| Υλικό εσωτερικού καλωδίου | Χάλκινος κασσίτερος-φωσφόρος |
| Σύνδεση WiFi | Μόνο WiFi 2,4 GHz |
| Εγγύηση | Περιορισμένη Εγγύηση 1 έτους |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α / 16Α |
| Τύπος καλωδίωσης | Ζωντανή και ουδέτερη καλωδιακή σύνδεση |
| Υλικό κελύφους | Πάνελ Tempered Glass + V0 Πυρίμαχο Υλικό Η/Υ |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
Ο Smart Switch and Socket υποστηρίζει πολλαπλές λειτουργίες ελέγχου για μέγιστη ευελιξία:
Αυτή η ευέλικτη λύση έξυπνου διακόπτη και πρίζας είναι ιδανική για:
Προσφέρουμε ευέλικτες επιλογές προσαρμογής για να ικανοποιήσουμε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας: