| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Ο Smart Switch and Socket είναι μια ευέλικτη συσκευή που συνδυάζει τον έλεγχο φωτισμού και τις πρίζες σε μια συμπαγή μονάδα, προσφέροντας πολλαπλές λειτουργίες ελέγχου για βελτιωμένη άνεση σε περιβάλλοντα σπιτιού ή γραφείου.
Ελέγξτε τις ανάγκες φωτισμού και ενέργειας μέσω χειροκίνητης λειτουργίας, ελέγχου εφαρμογών για κινητά ή φωνητικών εντολών με δημοφιλείς εικονικούς βοηθούς για μια απρόσκοπτη εμπειρία έξυπνου σπιτιού.
| Τύπος καλωδίωσης | Ζωντανή και ουδέτερη καλωδιακή σύνδεση |
| Βύσμα Standard | Ευρωπαϊκό Πρότυπο |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Έξυπνο σύστημα | Tuya Smart, Εφαρμογή Smart Life |
| Μάρκα | UBARO |
| Ονομαστική ισχύς | 600W ανά συμμορία για διακόπτη, 3500W για πρίζα |
| Σύνδεση WiFi | Μόνο 2,4 GHz |
| Ονομαστική τάση | AC 100-240V |
| Απόσταση τοποθέτησης | 60×60mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ έως 55℃ |
| Βάρος | 450 γρ |
| Εγγύηση | Περιορισμένη διάρκεια 1 έτους |
Ιδανικό για οικιστικά και εμπορικά περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένων κατοικιών, γραφείων, χώρων λιανικής και χώρων φιλοξενίας. Ιδανικό για τον έλεγχο φωτιστικών, ανεμιστήρων οροφής και διαφόρων ηλεκτρικών συσκευών με δυνατότητες έξυπνου αυτοματισμού.
Η UBARO προσφέρει υπηρεσίες προσαρμογής προϊόντων για το μοντέλο 228 Smart Switch & Socket με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 1 τεμάχιο. Προσαρμοσμένες λύσεις είναι διαθέσιμες με διαπραγματεύσιμη τιμή και παράδοση εντός 3-5 ημερών.