| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Το Smart Switch And Socket είναι μια καινοτόμος και ευέλικτη λύση που έχει σχεδιαστεί για να βελτιώσει την άνεση και τη λειτουργικότητα των ηλεκτρικών συστημάτων του σπιτιού ή του γραφείου σας. Αυτή η προηγμένη συσκευή συνδυάζει λειτουργίες διακόπτη ηλεκτρικού ρεύματος και βύσματα, προσφέροντας απρόσκοπτο έλεγχο σε ηλεκτρικές συσκευές και φωτιστικά.
Σχεδιασμένος για συμβατότητα με στρογγυλά κουτιά διακλάδωσης για ευρωπαϊκά και ρωσικά πρότυπα, αυτός ο έξυπνος διακόπτης ενσωματώνεται τέλεια στην υπάρχουσα ηλεκτρική υποδομή, καθιστώντας τον ιδανικό τόσο για έργα ανακαίνισης σπιτιού όσο και για αναβαθμίσεις διακόσμησης γραφείου.
| Μάρκα | UBARO |
| Σειρά προϊόντων | Έξυπνος διακόπτης & πρίζα νέας σειράς 228 |
| Μοντέλο παραγγελίας | Πολλαπλές διαθέσιμες επιλογές |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Τηλεχειριστήριο, Φωνητικός έλεγχος |
| Απόσταση τοποθέτησης | 60×60mm |
| Βάρος αντικειμένου | 450 γρ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ ~ 55℃ |
| Εύρος τάσης | 100V ~ 250V |
| Ονομαστική ισχύς | 600W ανά συμμορία για διακόπτη, 3500W για πρίζα |
| Export Exclusive | Ναί |
Συμβατό με δίκτυα WiFi 2,4 GHz για σταθερή και αξιόπιστη επικοινωνία μεταξύ του smartphone και του διακόπτη, επιτρέποντας αποτελεσματικές δυνατότητες τηλεχειρισμού. Η αποκλειστική εφαρμογή για κινητά επιτρέπει τη λειτουργία από οπουδήποτε, ανά πάσα στιγμή.
Υποστηρίζει τη λειτουργία φωνητικού ελέγχου μέσω δημοφιλών βοηθών φωνής, επιτρέποντας τη λειτουργία hands-free για βελτιωμένη άνεση και προσβασιμότητα.
Σχεδιασμένο για σύνδεση ενεργού και ουδέτερου καλωδίου, εξασφαλίζοντας συμβατότητα με τις περισσότερες τυπικές ρυθμίσεις ηλεκτρικής καλωδίωσης. Αυτή η διαμόρφωση απλοποιεί την εγκατάσταση διατηρώντας παράλληλα την ασφάλεια και την αποτελεσματικότητα, κατάλληλη τόσο για νέες κατασκευές όσο και για έργα ανακαίνισης.
Ιδανικό για κατοικίες, όπως σαλόνια, υπνοδωμάτια και κουζίνες, παρέχοντας απρόσκοπτο έλεγχο του φωτισμού και των συσκευών μέσω χειροκίνητης λειτουργίας, εφαρμογής για κινητά ή φωνητικών εντολών.
Ιδανικό για περιβάλλοντα γραφείου όπου η αξιόπιστη διαχείριση ενέργειας υποστηρίζει διάφορους εξοπλισμούς γραφείου. Οι διαχειριστές εγκαταστάσεων μπορούν να βελτιστοποιήσουν την κατανάλωση ενέργειας και να επιβάλουν πρωτόκολλα ασφαλείας μέσω δυνατοτήτων τηλεχειρισμού.
Κατάλληλο για χώρους φιλοξενίας, όπως ξενοδοχεία, καφετέριες και συνεδριακά κέντρα, βελτιώνοντας την εμπειρία χρήστη και τη λειτουργική αποτελεσματικότητα μέσω έξυπνων επιλογών ελέγχου.
Διατίθενται μοντέλα πολλαπλών παραγγελιών για να ταιριάζουν σε συγκεκριμένες ανάγκες με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας μόλις 1 ΤΕΜ. Η τιμή είναι συζητήσιμη με εγγυημένη γρήγορη παράδοση εντός 3-5 ημερών. Συμβατό με την εφαρμογή Tuya Smart και Smart Life για απρόσκοπτο τηλεχειριστήριο και αυτοματισμό.