| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Ο Έξυπνος διακόπτης και πρίζα UBARO είναι ένας πρωτοποριακός σετ διακόπτη και πρίζα τοίχου που έχει σχεδιαστεί για να φέρει άνεση, αποτελεσματικότητα και σύγχρονη τεχνολογία στον χώρο διαβίωσης ή εργασίας σας. Σχεδιασμένο με χαρακτηριστικά ακρίβειας και με επίκεντρο τον χρήστη, αυτός ο ηλεκτρικός διακόπτης και η πρίζα ενσωματώνονται απρόσκοπτα στο ηλεκτρικό σας σύστημα, προσφέροντας πολλαπλές λειτουργίες ελέγχου που ταιριάζουν στον τρόπο ζωής και τις προτιμήσεις σας.
Ο πολυχρηστικός τύπος καλωδίωσης που υποστηρίζει Live και Neutral Wire Connection εξασφαλίζει συμβατότητα με ένα ευρύ φάσμα ηλεκτρικών εγκαταστάσεων. Αυτή η διαμόρφωση ενισχύει την ασφάλεια ενώ παρέχει σταθερή και αξιόπιστη απόδοση τόσο για νέες κατασκευές όσο και για έργα μετασκευής.
Η UBARO προσφέρει τρεις διαφορετικούς τρόπους ελέγχου για απόλυτη ευκολία:
Το εύρος θερμοκρασίας εργασίας από -20℃ έως 55℃ εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση σε διάφορες περιβαλλοντικές συνθήκες, καθιστώντας το κατάλληλο για διαφορετικά κλίματα και εσωτερικούς χώρους.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Έξυπνος διακόπτης και πρίζα |
| Μάρκα | UBARO |
| Βάρος αντικειμένου | 450 γρ |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α / 16Α |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Σειρά προϊόντων | Έξυπνος διακόπτης & πρίζα νέας σειράς 228 |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | AC 100-240V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Τύπος καλωδίωσης | Ζωντανή και ουδέτερη καλωδιακή σύνδεση |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Τηλεχειριστήριο, Φωνητικός έλεγχος |
| Εύρος τάσης | 100V ~ 250V |
| Υλικό κελύφους | Πάνελ Tempered Glass + V0 Πυρίμαχο Υλικό Η/Υ |
| Σύνδεση WiFi | Μόνο WiFi 2,4 GHz |
| Εύρος ισχύος φορτίου | 500W - 3500W |
| Έξυπνο σύστημα | Tuya Smart, Εφαρμογή Smart Life |
Το UBARO 228 Smart Switch & Socket έχει σχεδιαστεί για να βελτιώνει τα σύγχρονα περιβάλλοντα διαβίωσης και εργασίας με τις προηγμένες δυνατότητες τηλεχειρισμού και φωνητικού ελέγχου. Με πιστοποίηση CE για ποιότητα και ασφάλεια, λειτουργεί ως αξιόπιστη λύση για διάφορες εφαρμογές.
Ανακαίνιση σπιτιού:Παρέχει μια κομψή και λειτουργική αναβάθμιση σε παραδοσιακά ηλεκτρικά εξαρτήματα σε σαλόνια, κουζίνες και υπνοδωμάτια. Υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα οικιακών συσκευών με αξιόπιστη απόδοση και ενεργειακή απόδοση.
Περιβάλλον γραφείου:Ενσωματώνεται απρόσκοπτα στους εσωτερικούς χώρους του γραφείου, επιτρέποντας στο προσωπικό να ελέγχει τον φωτισμό και τον εξοπλισμό μέσω φωνητικών εντολών ή εφαρμογών για κινητά. Υποστηρίζει δυναμικά περιβάλλοντα εργασίας όπου η ευελιξία και η αποτελεσματικότητα είναι πρωταρχικής σημασίας.
Το UBARO Smart Switch 228 προσφέρει ευέλικτες υπηρεσίες προσαρμογής με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας μόλις 1 τεμάχιο. Συμβατό με στρογγυλά κουτιά διακλάδωσης για ευρωπαϊκά και ρωσικά πρότυπα, με εσωτερικό συρμάτινο υλικό κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας μπρούτζο κασσίτερου φωσφόρου για εξαιρετική αγωγιμότητα και ανθεκτικότητα.
Ο χρόνος παράδοσης είναι συνήθως 3-5 ημέρες, με διαπραγματεύσιμη τιμή για την κάλυψη διαφόρων προϋπολογισμών έργων για έργα ανακαίνισης σπιτιού ή διακόσμησης γραφείου.