| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Αυτός ο προηγμένος έξυπνος διακόπτης και πρίζα συνδυάζει τον έλεγχο φωτισμού και τη λειτουργία πρίζας σε μια κομψή συσκευή. Διαθέτοντας ένα μαύρο πάνελ γυαλιού με πυρίμαχη κατασκευή υπολογιστή V0, προσφέρει τόσο μοντέρνα αισθητική όσο και ανώτερη ασφάλεια για περιβάλλοντα σπιτιού ή γραφείου.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μάρκα | UBARO |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α / 16Α |
| Ονομαστική τάση | AC 100-240V |
| Σύνδεση WiFi | Μόνο WiFi 2,4 GHz |
| Υλικό κελύφους | Πάνελ Tempered Glass + V0 Πυρίμαχο Υλικό Η/Υ |
| Υλικό εσωτερικού καλωδίου | Χάλκινος κασσίτερος-φωσφόρος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ ~ 55℃ |
| Απόσταση τοποθέτησης | 60×60mm |
| Συμβατό κουτί τοποθέτησης | Στρογγυλά κουτιά διακλάδωσης για Ευρωπαϊκά & Ρωσικά πρότυπα |
| Βάρος | 450 γρ |
Ιδανικό για οικιακούς και εμπορικούς χώρους, όπως σαλόνια, υπνοδωμάτια, κουζίνες, γραφεία, ξενοδοχεία και καταστήματα λιανικής. Ελέγχει τον φωτισμό, τους ανεμιστήρες και τις μικρές συσκευές εντός εύρους φορτίου 500W έως 3500W.
Διαθέσιμες υπηρεσίες προσαρμογής για το μοντέλο 228 Smart Switch & Socket. Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας ξεκινά από 1 τεμάχιο με τιμή συζητήσιμη και χρόνο παράδοσης 3-5 ημέρες.