| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| Αξία: | Price Negotiable |
| Brand | UBARO |
| Product Line | New 228 Series Smart Switch & Socket |
| Voltage Range | 100V ~ 250V |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| IP Rating | IP20 Protection |
| Plug Standard | European Standard |
| Mounting Distance | 60×60mm |
| Compatible Mounting Box | Round Junction Boxes for European & Russian Standard |
| Shell Material | Tempered Glass Panel + V0 Fireproof PC Material |