| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1 τεμ |
| Αξία: | Price Negotiable |
Το σετ διακόπτη και πρίζα τοίχου είναι μια λύση αιχμής που έχει σχεδιαστεί για να φέρει άνεση, ασφάλεια και σύγχρονη τεχνολογία στο περιβάλλον του σπιτιού ή του γραφείου σας. Αυτό το έξυπνο ηλεκτρικό εξάρτημα ενσωματώνει έξυπνες λειτουργίες που σας επιτρέπουν να ελέγχετε τις ηλεκτρικές συσκευές σας με ευκολία και αποτελεσματικότητα.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Έξυπνος διακόπτης και πρίζα |
| Μάρκα | UBARO |
| Αξιολόγηση IP | IP20 |
| Εύρος τάσης | 100V ~ 250V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Εύρος ισχύος φορτίου | 500W έως 3500W |
| Βύσμα Standard | Ευρωπαϊκό Πρότυπο |
| Απόσταση τοποθέτησης | 60*60mm |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃ έως 55℃ |
| Υλικό κελύφους | Πάνελ Tempered Glass + V0 Πυρίμαχο Υλικό Η/Υ |
| Σύνδεση | WiFi 2,4 GHz, Ζωντανό και ουδέτερο καλώδιο |
Αυτός ο ευέλικτος έξυπνος διακόπτης και πρίζα είναι ιδανικοί για διάφορα περιβάλλοντα όπως:
Η UBARO προσφέρει προσαρμόσιμες λύσεις με τις ακόλουθες ευέλικτες επιλογές:
Για βέλτιστη απόδοση:
Ανατρέξτε στο εγχειρίδιο χρήσης για λεπτομερείς οδηγίες εγκατάστασης και οδηγίες αντιμετώπισης προβλημάτων.