| Ονομασία μάρκας: | Ubaro Smart Switch |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Zigbee Smart Switch&Socket |
| Τροποποιημένο: | 1PCS |
| Αξία: | Price Negotiable |
Ο Smart Switch and Socket συνδυάζει προηγμένο ηλεκτρικό έλεγχο με έξυπνη τεχνολογία σε μια ενιαία, κομψή μονάδα σχεδιασμένη για σύγχρονες ευρωπαϊκές πρίζες. Αυτή η ευέλικτη λύση προσφέρει άνεση, ασφάλεια και ενσωμάτωση έξυπνου σπιτιού σε οικιακούς και επαγγελματικούς χώρους.
Συμβατό με μεγάλα έξυπνα οικιακά συστήματα, συμπεριλαμβανομένων των Tuya Smart, IFTTT, Google Home, Baidu Duer, Alexa, Google Assistant, Xiaomi AI Speaker και Tmall Genie για ολοκληρωμένο φωνητικό έλεγχο και αυτοματισμό.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μέθοδος καλωδίωσης | Single Live Wire |
| Ονομαστική ισχύς | 300W |
| Βύσμα Standard | Ευρωπαϊκό Πρότυπο |
| Σειρά προϊόντων | Zigbee 228 Smart Switch Series |
| Πιστοποίηση προϊόντος | CE |
| Υποστήριξη συστήματος | Tuya Smart, IFTTT, Google Home, Baidu Duer, Alexa, Google Assistant, Xiaomi AI Speaker, Tmall Genie |
| Διάστιχο οπών τοποθέτησης | 60 mm |
| Υλικό Στέγασης | Tempered Glass |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ονομαστική συχνότητα | 50-60Hz |
Ιδανικό για οικιστικά και εμπορικά περιβάλλοντα, όπως σαλόνια, υπνοδωμάτια, κουζίνες, ξενοδοχεία και έξυπνα γραφεία. Ιδανικό για έλεγχο φωτισμού, ανεμιστήρων και διαφόρων ηλεκτρικών συσκευών μέσω εφαρμογών smartphone ή φωνητικών εντολών μέσω Alexa και Google Assistant.
Διατίθεται σε πρότυπα UK Standard και EU Standard για να καλύψει τις διαφορετικές τοπικές απαιτήσεις καλωδίωσης με απλή εγκατάσταση με ένα μόνο ζωντανό καλώδιο.
Προσαρμοσμένες λύσεις προϊόντων διαθέσιμες για το 228 Zigbee Smart Switch & Socket με μέγεθος πάνελ 228×86 mm. Κατασκευασμένο με υψηλής ποιότητας υλικό πυρήνα από σύρμα από μπρούτζο φωσφόρου για εξαιρετική αγωγιμότητα και ανθεκτικότητα.
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 ΤΕΜ | Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες | Τιμή: συζητήσιμη
Ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη που περιλαμβάνει απομακρυσμένη βοήθεια, ενημερώσεις υλικολογισμικού και βήμα προς βήμα αντιμετώπιση προβλημάτων. Παρέχεται αναλυτικό εγχειρίδιο χρήστη για απρόσκοπτη εγκατάσταση και λειτουργία.
Για βέλτιστη απόδοση, διασφαλίστε σταθερή συνδεσιμότητα δικτύου Wi-Fi και διατηρήστε το υλικολογισμικό και τις εφαρμογές ενημερωμένα στις πιο πρόσφατες εκδόσεις.
Κρατήστε την απόδειξη αγοράς ως απόδειξη για αξιώσεις εγγύησης. 1 έτος εγγύηση περιλαμβάνεται με όλα τα προϊόντα.