| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Switch&Socket |
Ο διακόπτης και η πλάκα πρίζας UBARO είναι ένα ηλεκτρικό αξεσουάρ υψηλής ποιότητας που συνδυάζει λειτουργικότητα και μοντέρνο στυλ. Σχεδιασμένη για να πληροί τα πρότυπα πρίζας της ΕΕ, αυτή η μονάδα συνδυασμού είναι ιδανική για σπίτια, γραφεία και εμπορικούς χώρους σε όλη την Ευρώπη και άλλες περιοχές που τηρούν αυτές τις προδιαγραφές.
Με ονομαστική συχνότητα 50/60 Hz, αυτός ο συνδυασμός διακόπτη και πρίζας εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση και συμβατότητα με τα περισσότερα ηλεκτρικά συστήματα, παρέχοντας ασφαλή και αποτελεσματική διαχείριση ενέργειας για τις καθημερινές ανάγκες.
| Εύρος ονομαστικής τάσης 3C | AC 90-250V |
| Ονομαστική τάση | 220-250V |
| Μάρκα | UBARO |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 55°C |
| Διακόπτης πρίζας Standard | ΕΕ |
| Μέγεθος προϊόντος | 228×86×35 χιλιοστά |
Ο συνδυασμός Switch & Socket UBARO έχει σχεδιαστεί για διαφορετικά οικιστικά, εμπορικά και βιομηχανικά περιβάλλοντα. Ο ευέλικτος σχεδιασμός του το καθιστά κατάλληλο για:
Η μέθοδος καλωδίωσης με βιδωτό κλείδωμα εξασφαλίζει ασφαλείς συνδέσεις, ενώ το ευρύ φάσμα θερμοκρασιών λειτουργίας εγγυάται αξιόπιστη απόδοση σε διάφορες περιβαλλοντικές συνθήκες.
Σχεδιασμένο με πολλαπλά προστατευτικά χαρακτηριστικά, συμπεριλαμβανομένων μονωτικών υλικών για την αποφυγή ηλεκτροπληξίας και μηχανισμούς κλείστρου για ασφάλεια στην πρίζα. Η δέσμευση της UBARO στην ποιότητα εξασφαλίζει μακροχρόνια απόδοση και συμμόρφωση με αυστηρά πρότυπα ασφαλείας.