| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Switch&Socket |
Αυτός ο ευέλικτος συνδυασμός διακόπτη τοίχου και πρίζας συνδυάζει τη λειτουργικότητα με την ασφάλεια, προσφέροντας απρόσκοπτο ηλεκτρικό έλεγχο και ασφαλείς συνδέσεις ρεύματος για σύγχρονα σπίτια και επαγγελματικούς χώρους. Σχεδιασμένο για να συμμορφώνεται με τα πρότυπα της ΕΕ και τις πολλαπλές διεθνείς πιστοποιήσεις.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 228×86×35 χιλιοστά |
| Μέγεθος τοποθέτησης | 60×60mm |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως 55℃ |
| Εύρος ονομαστικής τάσης 3C | AC 90-250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α / 16Α |
| Μέθοδος καλωδίωσης | Κλείδωμα με βίδα |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Τύπος διακόπτη | Αγγίξτε Εναλλαγή |
| Ονομαστική τάση | 220-250V |
Το UBARO 228 Switch & Socket είναι ιδανικό για διαφορετικά περιβάλλοντα όπως:
Ο στιβαρός σχεδιασμός του προϊόντος, η τεχνολογία διακόπτη αφής και το μεγάλο εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας του το καθιστούν κατάλληλο για διάφορα κλίματα και σενάρια υψηλής χρήσης.