| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Switch&Socket |
Αυτός ο premium συνδυασμός ηλεκτρικού διακόπτη και πρίζας προσφέρει λειτουργικότητα και μοντέρνα αισθητική, σχεδιασμένος να πληροί τα πρότυπα της ΕΕ για συμβατότητα και ασφάλεια σε όλα τα ευρωπαϊκά ηλεκτρικά συστήματα.
Διαθέτοντας προηγμένη τεχνολογία διακόπτη αφής, αυτή η μονάδα καταργεί τα παραδοσιακά μηχανικά εξαρτήματα για μια κομψή, σύγχρονη διεπαφή που ανταποκρίνεται στο πιο ελαφρύ άγγιγμα. Η ανθεκτική κατασκευή εξασφαλίζει μακροχρόνια απόδοση διατηρώντας παράλληλα έναν καθαρό, μοντέρνο σχεδιασμό τοίχου.
Κατασκευασμένο υπό αυστηρό έλεγχο ποιότητας, αυτό το προϊόν διαθέτει πιστοποιήσεις CE, FCC και RoHS, που εγγυώνται τη συμμόρφωση με τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας, ηλεκτρομαγνητικής συμβατότητας και περιβαλλοντικών προτύπων.
| Διακόπτης πρίζας Standard | ΕΕ |
|---|---|
| Μέθοδος καλωδίωσης | Κλείδωμα με βίδα |
| Ονομαστική τάση | 220-250V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Μέγεθος τοποθέτησης | 60×60mm |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μέγεθος προϊόντος | 228×86×35 χιλιοστά |
| Εύρος ονομαστικής τάσης 3C | AC 90-250V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 55°C |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, RoHS |
Το UBARO 228 Switch & Socket έχει σχεδιαστεί για διαφορετικά περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένων οικιακών, εμπορικών και βιομηχανικών ρυθμίσεων. Η στιβαρή κατασκευή και οι πιστοποιήσεις ασφαλείας το καθιστούν ιδανικό για:
Οικιακή χρήση:Ιδανικό για σαλόνια, υπνοδωμάτια, κουζίνες και οικιακά γραφεία για τον έλεγχο των συστημάτων φωτισμού, των ανεμιστήρων και των μικρών συσκευών με αυξημένη ασφάλεια και ευκολία.
Εμπορικά περιβάλλοντα:Κατάλληλο για γραφεία, καταστήματα λιανικής και χώρους φιλοξενίας όπου η αξιόπιστη ηλεκτρική συνδεσιμότητα και η σύγχρονη αισθητική είναι απαραίτητα για επαγγελματικούς χώρους.
Βιομηχανικές Εφαρμογές:Αξιόπιστη απόδοση σε συνεργεία, εργοστάσια και αποθήκες όπου η ισχυρή διανομή και έλεγχος ισχύος είναι κρίσιμης σημασίας για τις λειτουργίες.
Δημόσια κτίρια:Ιδανικό για σχολεία, νοσοκομεία και κέντρα αναψυχής που απαιτούν ασφαλείς, αποδοτικές ηλεκτρολογικές λύσεις με εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση.