|
|
| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | 157 Socket |
| Μέγεθος συσκευασίας | 169*95*40 χλστ |
| Υλικό κελύφους | Η/Υ |
| Πυράντοχη βαθμολογία | 94-V0 |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Χρώμα | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+50℃ |
| Διακόπτης πρίζας Standard | ΕΕ |
| Ονομαστική ισχύς | 3500W |
| Υλικό πάνελ | Tempered Glass |
| Διάστιχο οπών εγκατάστασης | 60 mm |