|
|
| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | 157 πρίζα |
Αυτός ο ευέλικτος συνδυασμός ηλεκτρικού διακόπτη και πρίζας προσφέρει απρόσκοπτη ενοποίηση λειτουργικότητας και στυλ για σύγχρονες ηλεκτρικές εγκαταστάσεις. Σχεδιασμένο τόσο για οικιακή όσο και για εμπορική χρήση, συνδυάζει ασφάλεια, ανθεκτικότητα και αισθητική εμφάνιση σε μια συμπαγή μονάδα.
Το προϊόν λειτουργεί αποτελεσματικά σε ένα ευρύ φάσμα θερμοκρασιών από -20℃ έως +50℃, εξασφαλίζοντας σταθερή απόδοση σε διαφορετικές περιβαλλοντικές συνθήκες. Το εκλεπτυσμένο φινίρισμα συμπληρώνει διάφορα στυλ διακόσμησης, διατηρώντας παράλληλα μια διακριτική κομψότητα.
| Μέγεθος συσκευασίας | 169*95*40 χλστ |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Η/Υ |
| Πυράντοχη βαθμολογία | 94-V0 |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Χρώμα | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~+50℃ |
| Διακόπτης πρίζας Standard | ΕΕ |
| Ονομαστική ισχύς | 3500W |
| Υλικό πάνελ | Tempered Glass |
| Διάστιχο οπών εγκατάστασης | 60 mm |
Αυτός ο συνδυασμός διακόπτη και πρίζας είναι κατάλληλος για οικιακές, εμπορικές και θεσμικές εφαρμογές, όπως σαλόνια, υπνοδωμάτια, κουζίνες, γραφεία, καταστήματα λιανικής, εκπαιδευτικά ιδρύματα και εγκαταστάσεις υγειονομικής περίθαλψης. Η γενική συμβατότητα τάσης (110-250V) και το ευρύ φάσμα θερμοκρασιών λειτουργίας το καθιστούν προσαρμόσιμο σε διάφορα περιβάλλοντα και περιοχές.
Η UBARO προσφέρει προσαρμόσιμες λύσεις διακοπτών και πριζών με ονομαστική ισχύ 3500W και μέγιστη ονομαστική ένταση ρεύματος 16Α. Κατασκευασμένα σύμφωνα με τα πρότυπα της ΕΕ με πυρίμαχα υλικά 94-V0, αυτά τα προϊόντα εγγυώνται ασφάλεια και ανθεκτικότητα. Η συμπαγής σχεδίαση τα καθιστά ιδανικά για διάφορες εφαρμογές με διαθέσιμες υπηρεσίες προσαρμογής premium.
Για τεχνική υποστήριξη, ελέγξτε τις συνδέσεις καλωδίωσης και τη συμβατότητα του συστήματος. Μια ολοκληρωμένη εγγύηση καλύπτει κατασκευαστικά ελαττώματα και ζητήματα απόδοσης υπό κανονικές συνθήκες χρήσης.
Η τακτική συντήρηση περιλαμβάνει καθαρισμό με στεγνό πανί και αποφυγή υγρασίας και ακραίων θερμοκρασιών. Μην αποσυναρμολογείτε και μην επιχειρήσετε επισκευές, καθώς αυτό μπορεί να ακυρώσει την εγγύηση. Ανατρέξτε στο εγχειρίδιο χρήστη ή στον επίσημο ιστότοπο για λεπτομερείς οδηγίες εγκατάστασης και αντιμετώπιση προβλημάτων.