|
|
| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | 86Πρίζα-χρυσό |
Ο διακόπτης και η πλάκα πρίζας UBARO είναι ένα απαραίτητο ηλεκτρικό αξεσουάρ σχεδιασμένο ειδικά για οικιακή χρήση, συνδυάζοντας τη λειτουργικότητα με την κομψή σχεδίαση για να βελτιώσει κάθε χώρο διαβίωσης. Σχεδιασμένη για να πληροί υψηλά πρότυπα, αυτή η μονάδα πρίζας ηλεκτρικού διακόπτη προσφέρει αξιόπιστες και ασφαλείς λύσεις για τη διαχείριση οικιακών ηλεκτρικών συνδέσεων.
Διαθέτοντας συμβατότητα τόσο με τετράγωνα όσο και με στρογγυλά κουτιά στήριξης, η εγκατάσταση είναι απλή και προσαρμόσιμη σε διάφορες υπάρχουσες οικιακές ηλεκτρικές ρυθμίσεις. Το προϊόν έχει χαρακτηριστεί για AC 220V, καθιστώντας το κατάλληλο για τα περισσότερα οικιακά ηλεκτρικά συστήματα παγκοσμίως και συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα για εξαγωγή και παγκόσμια διανομή.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Πρότυπο | Πρότυπο ΕΕ (Schuko) |
| Ονομαστικό ρεύμα | 16Α |
| Λειτουργία Προστασίας | Ενσωματωμένο κλείστρο ασφαλείας για παιδιά |
| Υλικό πάνελ | Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί |
| Ονομαστική ισχύς | 3500W |
| Διαστάσεις | 86*86*35 χλστ |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Για το Εξωτερικό Εμπόριο | Ναί |
| Εφαρμογή | Για Οικιακή Χρήση |
| Ονομαστική τάση | AC 220V |
Ο διακόπτης και πρίζα UBARO 86 Socket-gold έχει σχεδιαστεί για αξιόπιστες και ασφαλείς ηλεκτρικές συνδέσεις σε οικιακά, εμπορικά και βιομηχανικά περιβάλλοντα. Διαθέτοντας ενσωματωμένα παιδικά ρολά για βελτιωμένη προστασία, είναι ιδανικό για σπίτια με μικρά παιδιά.
Κατάλληλο για νέες κατασκευές, ανακαινίσεις και αναβαθμίσεις σε κτίρια κατοικιών, γραφεία, ξενοδοχεία, εκπαιδευτικά ιδρύματα, εγκαταστάσεις υγειονομικής περίθαλψης και περιβάλλοντα λιανικής πώλησης. Η ευέλικτη συμβατότητα τάσης υποστηρίζει διάφορα τοπικά ηλεκτρικά πρότυπα.
Η UBARO προσφέρει υπηρεσίες προσαρμογής προϊόντων για το μοντέλο 86Socket-gold, υποστηρίζοντας εύρος τάσης 3C από πάνω από 110V έως 250V για συμβατότητα με διάφορα οικιακά ηλεκτρικά συστήματα. Πιστοποιημένο CE για ποιότητα και ασφάλεια, κατάλληλο για τοποθέτηση σε τετράγωνα ή στρογγυλά κουτιά στήριξης με ονομαστική ισχύ 3500W.
Τα προϊόντα διακοπτών και πριζών μας είναι σχεδιασμένα για αξιόπιστη απόδοση σε οικιακές, εμπορικές και βιομηχανικές εφαρμογές. Για βέλτιστη απόδοση, διασφαλίστε τη σωστή εγκατάσταση από ειδικευμένους ηλεκτρολόγους, ακολουθώντας τους τοπικούς ηλεκτρικούς κώδικες.
Ο τακτικός έλεγχος και η συντήρηση παρατείνουν τη διάρκεια ζωής του προϊόντος. Χρησιμοποιείτε μόνο συμβατά αξεσουάρ και αποφύγετε την έκθεση σε υπερβολική υγρασία, σκόνη ή διαβρωτικά περιβάλλοντα. Η ομάδα τεχνικής υποστήριξης μας παρέχει βοήθεια σχετικά με ερωτήματα σχετικά με τα προϊόντα, καθοδήγηση εγκατάστασης και υπηρεσίες εγγύησης.
Κάθε μονάδα είναι προσεκτικά συσκευασμένη σε ανθεκτικά, υψηλής ποιότητας χαρτοκιβώτια με ένθετα αφρού για προστασία κατά τη μεταφορά. Οι συσκευασίες φέρουν ευκρινή σήμανση με τις προδιαγραφές του προϊόντος και τις οδηγίες ασφαλείας. Οι αποστολές τοποθετούνται σε ανθεκτικά εξωτερικά χαρτοκιβώτια, σφραγίζονται με ασφάλεια και παρακολουθούνται για έγκαιρη παράδοση.
Ποια μάρκα κατασκευάζει τον διακόπτη και την πρίζα 86Socket-gold;
Ο διακόπτης και η πρίζα 86Socket-gold κατασκευάζεται από την UBARO.
Είναι το μοντέλο 86Socket-gold συμβατό με την τυπική ηλεκτρική καλωδίωση;
Ναι, το UBARO 86Socket-gold έχει σχεδιαστεί για να είναι συμβατό με τυπικά συστήματα ηλεκτρικής καλωδίωσης.
Ποια υλικά χρησιμοποιούνται στην κατασκευή του διακόπτη και πρίζας UBARO 86 Socket-χρυσό;
Το UBARO 86Socket-gold είναι κατασκευασμένο με υψηλής ποιότητας, ανθεκτικά υλικά, συμπεριλαμβανομένου του χρυσού φινιρίσματος για κομψή εμφάνιση και αξιόπιστη απόδοση.
Μπορούν ο διακόπτης και η πρίζα UBARO 86Socket-Gold να χρησιμοποιηθούν τόσο για οικιακές όσο και για εμπορικές εφαρμογές;
Ναι, το μοντέλο 86Socket-gold της UBARO είναι κατάλληλο για χρήση τόσο σε οικιακό όσο και σε επαγγελματικό περιβάλλον.
Πόσο εύκολο είναι να εγκαταστήσετε τον διακόπτη και την πρίζα UBARO 86Socket-gold;
Το UBARO 86Socket-gold έχει σχεδιαστεί για απλή εγκατάσταση, αλλά συνιστάται η εγκατάσταση από εξειδικευμένο ηλεκτρολόγο για ασφάλεια.