| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Switch&Socket |
| Μέθοδος καλωδίωσης | Κλείδωμα με βίδα |
| Ονομαστικό ρεύμα | 16Α |
| Υποδοχή Standard | EU Schuko |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 55°C |
| Διαστάσεις προϊόντος | 228 × 86 × 35 χιλιοστά |
| Μέγεθος τοποθέτησης | 60 × 60 mm |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Τύπος διακόπτη | Αγγίξτε Εναλλαγή |