| Ονομασία μάρκας: | UBARO |
| Αριθμός μοντέλου: | 228 Switch&Socket |
Η επιτοίχια πρίζα διακόπτη συνδυάζει κομψή σχεδίαση με προηγμένη λειτουργικότητα, ενσωματώνοντας διακόπτη φωτός αφής και πρίζες σε μια ενιαία συμπαγή μονάδα. Διαθέτοντας ένα μαύρο σκληρυμένο γυαλί και πρίζες Schuko προτύπων ΕΕ, αυτό το προϊόν προσφέρει τόσο αισθητική όσο και αξιόπιστη απόδοση για σύγχρονες ηλεκτρικές εγκαταστάσεις.
| Υποδοχή Standard | ΕΕ |
| Ονομαστική περιοχή τάσης | AC 90-250V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 55°C |
| Ονομαστική συχνότητα | 50/60Hz |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, RoHS |
| Μάρκα | UBARO |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α / 16Α |
| Μέθοδος καλωδίωσης | Κλείδωμα με βίδα |
Αυτός ο ευέλικτος συνδυασμός διακόπτη και πρίζας είναι ιδανικός για οικιακά, εμπορικά και βιομηχανικά περιβάλλοντα. Ιδανικό για σαλόνια, υπνοδωμάτια, γραφεία, χώρους λιανικής και εργαστήρια, παρέχει αξιόπιστη ηλεκτρική συνδεσιμότητα ενώ συμπληρώνει μοντέρνα εσωτερικά σχέδια με το κομψό μαύρο φινίρισμα και το συμπαγές προφίλ του.